102 відгуків
+380 (63) 349-95-20
+380 (99) 602-10-04
Інтернет магазин Тепло Холод Шоп

Smart Install

Smart Install – українська компанія, яка займається розробкою та виробництвом сучасних електричних систем опалення. Перші, хто використовував NFC технологію для програмування електрорадіаторів з метою економії енергоресурсів споживача. Поєднуючи стильний дизайн, енергоефективність та безпеку, продукція Smart Install, забезпечить Вас стабільним та комфортним теплом та стане сучасним доповненням інтер'єру.
Сучасні електрообігрівачі від Smart Install можуть не лише дарувати комфортне тепло, а й стати частиною будь якого інтер'єру. Доступність та простота даних систем опалення дає можливість економити час на встановленні та однозначно заощаджити Ваші кошти на облаштуванні та введенні в експлуатацію такого опалення!
У системах опалення "Smart Install" використовується нагрівальний елемент закритого типу, який прогрівається в межах 40-80 градусів і тому цей продукт є електричним аналогом водяного радіатора. Це дозволяє комфортно нагріти приміщення, не пересушуючи при цьому повітря. За рахунок конвекційних потоків тепло рівномірно розподіляється по кімнаті та швидко прогріває її.
Тому, купуючи обігрівачі Smart Install, Ви отримуєте дійсно якісний та сучасний обігрівач з можливістю програмування зі смартфону, який забезпечить Вам тепло і комфорт на десятиліття!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner