102 відгуків
+380 (63) 349-95-20
+380 (99) 602-10-04
Інтернет магазин Тепло Холод Шоп

Терморегулятори для обігрівачів

Терморегулятори для обігрівачів та інші прилади енергозбереження
В системі опалення UDEN-S або з окремими обігрівачі UDEN-S ми використовуємо терморегулятори (термостати). Їх застосування дозволяє задавати і підтримувати необхідну (індивідуальну) температуру в кожній кімнаті приміщення.
Навіщо використовувати терморегулятор?
Істотна економія електроенергії. Якщо потужність системи опалення розрахована правильно, завдяки термостату обігрівачі будуть працювати в середньому не більше 5-7 годин на добу.
Автоматизація роботи системи опалення. Ви економите свій час і гроші на обслуговуючий персонал.
Перерозподіл навантаження на електромережу. Обігрівачі UDEN-S будуть включатися не одночасно, а каскадно, що дозволить зменшити навантаження на мережу. Це особливо важливо для квартир, старих будинків і т. п.
Підтримання мінімальної температури. Ви зменшуєте витрати електроенергії на час вашої відсутності в приміщенні (робочий час, відпустка, відрядження, і заміські дачні будинки). Прийнято вважати, що зменшення температури на 1°C знижує споживання електроенергії на 5-7%.
Який терморегулятор вибрати?
З системою опалення UDEN-S® можна використовувати будь-які механічні, електромеханічні або електронні програмовані терморегулятори, реле часу тощо Наші технічні фахівці в монтажі найчастіше використовують механічні термостати 2-х декількох торгових марок: seitron (Італія), terneo (Україна) і HEAT PLUS (Південна Корея). Вони вже давно пройшли перевірку на наших об'єктах.
Якщо ви купуєте обігрівач UDEN-S комплектації "стандарт" (для монтажу, без шнура і вилки), використовуйте електромеханічний терморегулятор seitron TM 001M і терморегулятор terneo vt або електронні термостати terneo pro, HEAT PLUS TOP FLOOR M6.716 і HEAT PLUS iTeo4.
Якщо ж ви зупинили свій вибір на обігрівачі комплектації "універсал" (з живильним шнуром і виделкою), купуйте разом з ним мобільні розеткові терморегулятори: terneo rz, Tessla TR і Tessla TRW. Вони зручні і прості у використанні: просто вставити терморегулятор в розетку, а в нього - вилку обігрівача.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner